Mes kuriame, modeliuojame, gaminame
Apie mus

KAS MES ESAME:

“Vilniaus kailiai” yra didžiausia Lietuvos kailių ir odos gaminių gamintoja, individualių paslaugų teikėja, turinti parduotuvių tinklą šalies pagrindiniuose miestuose. Nors įmonės veikla prasidėjo daugiau nei pries šimtą metų ir tuomet koncentravosi tik į kailių išdirbimą, šiandien, "Vilniaus kailiai", daugelio metų patirties bei stabilaus kolektyvo dėka, siuva ir parduoda išskirtinius moteriškus bei vyriškus natūralaus kailio ir odos gaminius vietinei ir tarptautinei rinkoms, tiek didesniais, tiek mažesniais ar labai mažais kiekiais. Aukštos kokybės žaliava, kruopštus ilgamečių profesionalų darbo atlikimas, siluetų išbaigtumas, derinamas su santūria prabanga, truputis ekstravagantiško įmantrumo, intriguojančių siūlių variacijų, madingų detalių, skoningos spalvų kompozicijos suteikia "Vilniaus kailiai" prekės ženklo gaminiams išskirtinumo.

MISIJA IR VIZIJA:

- Nepaisant skirtingų rinkų pokyčių įtakos, įvairiais laikotarpiais gebėti konkuruoti Lietuvoje ir užsienio rinkose išlaikant Lietuvos nacionalinio produkto vardą;

- Kurti novatoriškus pirkėjų, užsakovų poreikius atitinkančius produktus skirtingiems Lietuvos bei užsienio rinkos segmentams;

- Greitai, patikimai, profesionaliai ir kokybiškai teikti įvairias paslaugas, nuo idėjos sukūrimo, individualaus gaminio ar pavyzdinės kolekcijos pasiuvimo iki galutinio produkto pateikimo užsakovui.

- Būti socialiai atsakinga įmone, puoselėjančia atsakingo verslo filosofiją ir vertybes.

KOLEKCIJOS:

Tiekdama tik aukštos kokybės žaliavą iš Danijos, Suomijos bei Kanados aukcionų bei ilgamečių Europos odos gamintojų, “Vilniaus kailiai” gamina tik savo prekiniu ženklu “Vilniaus kailiai” pažymėtus kailio ir odos gaminius. Gamindama išskirtinai moterims ir tik mažą dalį vyrams, “Vilniaus kailiai” mažmenos tinkle parduoda ir kitų, įmonės veiklos filosofiją atitinkančių, Lietuvos bei užsienio tiekėjų kailio ir odos gaminius, odinę galanteriją moterims, vasaros metu lino gaminius vyrams ir moterims.

APDOVANOJIMAI IR ASOCIACIJOS:

Auksinė verpstė, įsteigta LATA asociacijos už indėlį į Lietuvos tekstilės pramonę ir jos išlaikymą. Įvairūs apdovanojimai, diplomai už originalių ir novatoriškų kolekcijų pristatymus parodose. Esame Latia, Versli Lietuva, Lietuvos pramonės ir prekybos rūbų narys.

SIŪLOME BENDRADARBIAUTI:

Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio mažmenos tinklais, prekybos centrais, gamybinėmis įmonėmis, dizaineriais, jų agentais, atstovais, įgaliotais asmenimis, tarpininkais , kailių, odų, siuvimo reikmenų tiekėjais, įvairių gaminių tiekėjais.

eXTReMe Tracker