Mes kuriame, modeliuojame, gaminame
404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to koop.mlfacets.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • koop.mlfacets.com/kk88.txt (port 80)
Paslaugos

Norėdami būti kitokie, siekdami konkurencingumo rinkoje, patogumo ir platesnių galimybių klientams pradedame taikyti naujovę – Individualų užsakymą už standartinę kainą per septynias darbo dienas! Tai iššūkis mums ir galimybė Jums! Kol kas ši galimybė galioja tik mutono kailio grupės gaminiams. Kuo ši paslauga kitokia nei visos kitos? Pirmiausia tai galimybė žavioms moterims ir merginoms, įsigyti norimų dydžių „Vilniaus kailiai“ mutono gaminių, kurių nėra standartinėje mutono kolekcijoje.

Jeigu, pirkėja nori dydžio mažesnio nei  standartinė dydžių skalė “Nuo 42 iki 48” dydžio imtinai, tuomet kiekvienas mažesnis dydis gali būti pasiūtas už tą pačią standartinę (AB „Vilniaus kailiai“ mažmenos parduotuvėms nustatytą) kainą ir su galimybe daryti dalinius modelio pakeitimus, pvz., pasirinkti kišenių tipą, rankovių ir/arba gaminio ilgį, atsisakyti gobtuvo ir pan., taip pat galima pasirinkti kitą gaminio žaliavos spalvą ir gaminys Jums bus pagaminamas per septynias darbo dienas.

Jeigu, pirkėja nori dydžio didesnio nei  standartinė dydžių skalė “Nuo 42 iki 48” dydžio imtinai, tuomet kiekvienas didesnis dydis (nuo 50 iki 54 dydžio imtinai) gali būti pasiūtas už papildomą priedą, skirtą didesniam žaliavų ir lekalų sunaudojimui, prie standartinės,   (AB „Vilniaus kailiai“ mažmenos parduotuvėms nustatytos ) gaminio kainos ir su galimybe daryti dalinius modelio pakeitimus, t.y. pasirinkti kišenių tipą, rankovių ir/arba gaminio ilgį, atsisakyti gobtuvo ir pan., taip pat galima pasirinkti kitą gaminio žaliavos spalvą, ir gaminys Jums bus pagaminamas per septynias darbo dienas.

Visi kiti norimi  gaminio pakeitimai, žaliavų pasirinkimas, nestandartinių išmatavimų dydžiai,  yra galimi tik atskiru individualiu užsakymu (skaityti rubrikoje „Paslaugos“- „Individualių kailių ir odos gaminių siuvimas“) už nestandartinę kainą, nes visi mažesni dydžiai nuo 40 dydžio imtinai ir visi didesni dydžiai nuo 56 dydžio imtinai yra laikomi nestandartinio konstravimo, pasiuvimo ir žaliavų sunaudojimo gaminiais, kuriems negalima standartinė gaminio kaina, tačiau yra platesnės galimybės pasirinkti gaminio pakeitimus pagal kūno konstrukciją ir žaliavų tipą.

Užsukite į bet kurią „Vilniaus kailiai“ parduotuvę, Jums bus suteikta konkreti informacija, detalus paaiškinimas, duodami patarimai, kaip šis užsakymas vyksta ir sprendimą galėsite priimti čia ir dabar, o pagamintą gaminį  atsiimti iš tos parduotuvės, kurioje jį užsisakėte. Smagaus žaismo individualumo link!

Kailinių taisymas

Tiems, kurie rūpinasi kailiais ar odiniais rūbais pasibaigus sezonui, kurie ruošiasi žiemai iš anksto, rekomenduojame ir kviečiame bet kurio sezono metu pasinaudoti kailinių gaminių atnaujinimo paslaugomis. “Vilniaus kailiai” specialistai įvertins Jūsų gaminio būklę ir patars pagal Jūsų galimybes ir poreikį tam tikras atnaujinimo procedūras: pakeisti  pamušalus, užsegimus, kaip pakeisti nauju kailiu pradilusias gaminio vietas, išvalyti kailinius, trumpinti ar siaurinti gaminius, kad ateinantį žiemos sezoną kiekvienas klientas galėtų jaustis patogiai, naujai ir madingai. Natūralu, jog dėvint kailinius šiek tiek pasikeičia rankogalių kailio struktūra, pokraščiai, kišenių kraštai, pečių linija, automobilių gerbėjų sėdima kailinių vieta ir alkūnės, o pats gaminys per ilgą gyvavimo laiką praranda naujumo vaizdą ir formą, tampa mažiau patrauklus ir ne toks mielas. Todėl kailinių taisymas/modernizavimas – tai vienas iš būdų kailinių atnaujinimui. Taigi, nedvejodami rinkitės patikimo gamintojo paslaugą su garantijomis, pasinaudokite “Vilniaus kailiai” profesionalių kailių siuvimo specialistų patarimais ir naują sezoną pasitiksite atsinaujinę.

Kailinių permodeliavimas

Dėvėdami kailinius (audinių, karakulių, lapių, bebrų, triušių, šinšilo, sabalų, ondatrų kailių ir pan.) ir ne vienerius metus, nes tai vertinga ir brangi investicija, o vėliau jiems atsibodus ar nusidėvėjus, tapus nebemadingais, net nesusimąstome, jog juos dar galima prikelti antram gyvenimui, vėl būti madingu, susikurti kitokį savitą stilių ir taip pat šiek tiek sutaupyti nei investuoti iš naujo.  “Vilniaus kailiai” meistrai Jums siūlo unikalią paslaugą – kailinių permodeliavimą - atnaujinimą.

Individualių kailių ir odos gaminių siuvimas

Nors prekybos centrai, individualių parduotuvių tinklai, atskiros odinių ir/arba kailinių gaminių oazės siūlo didžiulį pasirinkimą ir prieinamą kainos bei kokybės ir stiliaus santykį, tačiau dažnas susiduria su problema, o kaip gi išsiskirti iš masės, atspindėti savo tikrąjį aš, išleisti mažiau pinigų ar juos protingiau panaudoti, juos išleisti tuomet, kai tam pasiruošęs, kai dauguma siūlo tą patį arba kažką panašaus. Ką daryti, jei norim būti individualūs, bet neturim fantazijos arba tiesiog nežinom, kaip pasiekti tą individualumą? Taigi daug nedvejokite, rinka, pasiūla - tai ne tik parduotuvės, tai individualių paslaugų teikėjai, gamintojai, tokie kaip “Vilniaus kailiai” profesionali komanda padės Jums išlavinti fantaziją, sukurti idėjas ir jas įgyvendinti, suplanuos biudžetą tokį, kokio jums reikia arba  kokių norite medžiagų ir sprendimų išskirtiniam gaminiui su aukšta pasiuvimo, medžiagų ir aptarnavimo kokybe ir visomis ilgalaikėmis gamintojo garantijomis. Sutinkam, kad kartais tokio noro įgyvendinimas užima laiko, kainuoja kantrybės, bet argi neverta tokio išskirtinumo mūsų individualybė?

Klientų patogumui siuvame įvairius moteriškus, vyriškus bei vaikiškus gaminius iš prabangių kailių, avikailio ir odos. Galimų produktų asortimentas platus: paltai, striukės, švarkeliai, liemenės, kelnės, sijonai, suknelės, pelerinos, bolero, kepurės, pirštinės ir įvairūs aksesuarai (šaliai, apykaklės, įvairios dekoracijos paltams, kostiumėliams, kepurės, pirštinės, kailinės apdailos) ir dar eilė įvairių netikėtų sprendimų individualiai Jums. Norit individualumo savo namų, sodybų, automobilių aplinkoje, interjero pagyvinimo – pateikiame netradicinius individualių išmatavimų ir dizaino kalinius užklotus, kilimėlius, odines ar kailines pagalvėles. Gaminių siuvimui gali būti panaudota tiek kliento pateikta, tiek “Vilniaus kailiai“ turima žaliava. Mūsų bendrovės specialistai mielai Jums padės išsirinkti Jums tinkamą “Vilniaus kailiai“ modelį, taip pat sukurtį tik Jums tinkantį modelį ar įgyvendinti Jūsų susikurtą svajonę. Parinkti, surūšiuoti žaliavas pagal Jūsų indvidualius poreikius bei turimą ar norimą biudžetą ir Jums tinkančias atsiskaitymo sąlygas, visą tai aptarus su Jumis individualiai.

Individualūs užsakymai ir kt. paslaugos priimamos tik darbo dienomis: 7.30 -16.00 val. Rekomenduojame iš anksto susitarti, jei esamos darbo valandos ir dienos netinka. Tel. : +370 698 85319, design@kailiai.lt

Siuvimas – CMT

Natūralaus ir dirbtino kailio, odos ir tekstilės gaminių bei namų dekoro gerai žinomiems ir pradedantiesiems dizaineriams, pasaulinio vardo mažesniems ir didesniems prekiniams vardams iš JAV, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Danijos, Prancūzijos, Lietuvos greitai, patikimai, profesionaliai ir kokybiškai teikiame įvairias gamybos paslaugas: nuo užsakovui reikiamo produkto idėjos sukūrimo, popierinių lekalų – prototipų gamybos, efektyvios žaliavų panaudojimo sistemos pritaikymo, lankstaus trumpalaikio ir ilgalaikio produktų  gamybos suplanavimo, vienetinės ar išplėstos pavyzdinės kolekcijos pasiuvimo iki galutinio masinio produkto pateikimo užsakovui į jo pageidaujamą pristatymo vietą bet kurioje pasaulio šalyje. Šias paslaugas atliekame tik “Vilniaus kailiai” gamykloje Vilniuje, be tarpininkų. Idėjas įgyvendiname pasitelkdami tiek savo, tiek užsakovo žaliavas. Kiekvienam gamintojui užtikriname visuomet punktualų aukštos kokybės paslaugų atlikimą bei socialiai atsakingo verslo vertybių puoselėjimą.

eXTReMe Tracker