Apie mus

Ačiū, kad apsilankėte ir skiriate kelias minutes pažinčiai su mūsų istorija.

Nuo 1865 metų karta iš kartos Vilniaus kailiai puoselėja kailių ir odos mados tradicijas Lietuvos sostinėje Vilniuje.

Mūsų verslas prasidėjo kailių išdirbimo gamyklos vietiniu ir tarptautiniu pripažinimu. Nuo 2005-ųjų plėtėme veiklą kaip žinoma kailinių siuvimo paslaugų įmonė su Šiaurės ir Europos šalimis. Šiandieną siekiame puoselėti partnerystes įvairiose rinkose kailių ir odos aprangos bei aksesuarų pardavimų srityje. Ilgametės kalininkystės ir odininkystės verslo patirtys mums suteikia drąsos konsultuoti ilgamečius partnerius bei pradedančius verslus kailių ir odos kolekcijų gamybos bei eksporto srityse.

Džiaugiamės ilgamete tarptautine kompanijos patirtimi, kuri subrandino įmonės globalų požiūrį į partnerystę, grįstą etiškumu, holistiniu požiūriu ir lėtos mados samprata. Mums svarbuJūsų tikėjimas Vilniaus kailiai kompanijos sąžiningu požiūriu į kliento aptarnavimą, kokybę ir kainodarą.

Mes stengiamės, kad kiekviena mūsų kolekcijų modelių detalė Jums perteiktų mūsų visų įdėtą meilę bei aistrą kailininkystei ir odininkystei.

Didžiuojamės, jog esame vietinių kailių ir odos tradicijų tęsėjai, kad galime perduoti mūsų protėvių tarptautines patirtis ir profesionalias žinias ateinančioms kartoms.

Įvairios nominacijos, diplomai, vertingos narystės bei socialinės partnerystės stiprina mūsų pasitikėjimą savimi ir motyvuoja siekti vis daugiau.

Todėl šiandieną, greitai besikeičiančiame pasaulyje, naujų technologijų dėka, siekiame atsinaujinti ir kalbėti su Jumis ta pačia aprangos mados verslo kalba, kad galėtume darniai augti kartu.

O dabar mėgaukitės mūsų kolekcijų įvairove e-parduotuvėje