Paslaugos

Nuo 1865 metų Vilniaus kailiai puoselėjo kailių ir odos įvairaus tipo gamybos paslaugas Lietuvos sostinėje Vilniuje. Tačiau laiko tėkmė, globalios rinkos ir mūsų pačių poreikių kaita atvedė prie naujų tikslų, keistis patiems, vystyti kitas verslo kryptis ir priimti naujus sprendimus.

Didelis Ačiū visiems ir kiekvienam iš Jūsų už tikėjimą ir pasitikėjimą drauge vystyti kaskart vis naujus projektus, generuoti įvairiausias idėjas, kurioms įgyvendinti visuomet reikėjo neįprasto priėjimo, gilaus suvokimo ir nuolat atnaujinamų žinių.

Ačiū Jums, kad kartu galėjome patirti ir įveikti mažus, didesnius ar labai didelius iššūkius tam, kad vietiniai bei globalūs klientai ir pirkėjai galėtų mėgautis pačiais geriausiais vieno gaminio ar kolekcijų sprendimais, bet kurioje šalyje visuomet laiku rastų mados naujoves tiek ant podiumų, tiek parduotuvių lentynose.

Nuo šiol mūsų įmonėje gamybos paslaugos nebeteikiamos. Tačiau džiaugiamės, jog ilgametės kalininkystės ir odininkystės verslo patirtys mums suteikia drąsos toliau konsultuoti ilgamečius partnerius bei pradedančius verslus kailių ir odos kolekcijų gamybos, technologijų bei eksporto srityse.

Mūsų verslo ilgametės vertybės gyvuoja iki šiol – tai tarptautinės patirties subrandintas įmonės globalus požiūris į partnerystę, grįstą etiškumu, holistiniu požiūriu ir lėtos mados samprata. Mums svarbuJūsų tikėjimas Vilniaus kailiai kompanijos sąžiningu požiūriu į kliento aptarnavimą, kokybę ir kainodarą.

Didžiuojamės ir esame čia tam, kad pratęstume bei perduotume vietinio kailių ir odos verslo tradicijas, mūsų protėvių tarptautines patirtis ir profesionalias žinias ateinančioms kartoms.

Norite sužinoti daugiau, nedvejodami klauskite el.paštu ir Jums atsakysime: marketing@kailiai.lt .