Slapukų politika

Kai Pirkėjas ir lankytojas apsilanko arba naudojasi mūsų Interneto svetaine ir joje esančia el. parduotuve ar naudoja kitas priemones, kurias suteikia bendrovė Vilniaus kailiai, mes ar mūsų įgaliotieji paslaugų teikėjai gali naudoti daugybę skirtingų technologijų, skirtų informacijos kaupimui, siekdami jums suteikti geresnę, greitesnę ir saugesnę patirtį, ir taip pat propagavimo bei reklamavimo tikslais.
Ši Slapukų politika sukurta siekiant padėti Pirkėjui ir lankytojui geriau suprasti šias technologijas ir tai, kaip mes jas naudojame. Naudodamiesi mūsų paslaugomis ir/arba susikurdami paskyrą mūsų Interneto svetainėje, jūs pritariate ir duodate sutikimą naudoti slapukus ir kitas technologijas, kaip aprašyta šioje Slapukų politikoje ir mūsų Privatumo politikoje.
Terminai, kurie yra rašomi iš didžiosios raidės ir nėra apibrėžti šioje Slapukų politikoje, turi Bendrosiose sąlygose (toliau tekste – "Sąlygose") apibrėžtą reikšmę.

1. ĮVADAS Į SLAPUKUS
1.1 Bendra informacija
Slapukai – unikalūs identifikatoriai, kurie yra perkeliami į Pirkėjo ir lankytojo įrenginį (pavyzdžiui, asmeninį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, išmanųjį telefoną) kiekvieną kartą, kai jis/ji apsilanko Interneto svetainėje. Slapukai leidžia Interneto svetainei atpažinti konkretų įrenginį arba naršyklę. Kai kurie slapukai renka informaciją apie naršymo ir pirkimo įpročius, kai Pirkėjas ir lankytojas prisijungia prie Interneto svetainės per tą patį kompiuterį arba įrenginį. Tai gali apimti informaciją apie puslapius, kurie yra peržiūrimi, įsigytas Prekes ir jūsų judėjimo maršrutą Interneto svetainėje.
Vilniaus kailiai naudoja slapukus ir kitus unikalius identifikatorius:
-siekiant užtikrinti Interneto svetainės efektyvų funkcionavimą ir kitais techniniais tikslais (pvz., realiu laiku vykdomų operacijų saugumas, Pirkėjo ir lankytojo identifikavimas įsiregistravimo metu, kalbos nustatymai ir kt.);
-pateikti turinį Pirkėjui ir lankytojui, įskaitant interneto svetainės reklaminius skydelius ir tikslinius atnaujinimus;
-vykdyti stebėseną, kam Pirkėjas ir lankytojas teikia prioritetą ir rinkti informaciją apie Pirkėjo ir lankytojo naršymo bei apsipirkimo elgsenos modelius;
-vykdyti tyrimą ir diagnostiką, siekiant pagerinti Interneto svetainėje pateikiamą turinį.
Pirkėjo ir lankytojo įrenginyje automatiškai įdiegiami tik slapukai, kurie yra būtini Interneto svetainės funkcionavimui. Prieš įdiegiant bet kokio kito tipo slapukus, Vilniaus kailiai paprašys jūsų išankstinio leidimo. Pirkėjas ir lankytojas visuomet gali laisvai pasirinkti užblokuoti, pašalinti arba pasyvinti unikalius identifikatorius, jei jų įrenginys arba naršyklė tai leidžia. Tačiau, jei Pirkėjas ir lankytojas atsisako slapukų arba kitų panašių technologijų, jie gali neturėti galimybių pasinaudoti tam tikromis Interneto svetainės funkcijomis arba priemonių teikiamais privalumais.
1.2 Skirtingi slapukų tipai Interneto svetainėje
1.2.1 Pirmosios šalies slapukai
Interneto svetainės funkciniai slapukai įsimena Pirkėjo ir lankytojo prioritetus naršant Interneto svetainėje (pvz., kalbos, laiko zonos pasirinkimai). Todėl Pirkėjui ir lankytojui nereikia iš naujo nustatyti Interneto svetainės nustatymų kiekvieną kartą, kai jis apsilanko Interneto svetainėje.
Registracijos slapukai suteikia bendrovei Vilniaus kailiai galimybę sužinoti, ar Pirkėjas ir lankytojas turi paskyrą Interneto svetainėje. Mūsų serveriai naudoja tokius slapukus, kad galėtų atpažinti, kuri paskyra kuriam Pirkėjui ir lankytojui priklauso, ir sužinoti, ar Pirkėjas ir lankytojas gali prisijungti prie konkrečios tarnybos. Tai bendrovei Vilniaus kailiai taip pat suteikia galimybę susieti įkeltus komentarus su konkrečiu Pirkėjo ir lankytojo vardu. Jei Pirkėjas ir lankytojas Interneto svetainėje nepasirenka „keep me signed in“ (likti prisijungus) funkcijos, šie slapukai yra pašalinami, kai naršyklė uždaroma.
Su geografine padėtimi susieti tiksliniai slapukai suteikia mums galimybę sužinoti, kokioje šalyje yra Pirkėjas ir lankytojas tuo metu, kai naršo Interneto svetainėje. Slapukas renka anoniminę informaciją ir Vilniaus kailiai ją naudoja tik tam, kad galėtų rodyti jums susijusį turinį (pavyzdžiui, Produktai, kurie yra parduodami arti jūsų buvimo vietos) ir reklamos tikslais).
Anoniminiai analitiniai slapukai suteikia mums galimybę sužinoti, ar Pirkėjas ir lankytojas anksčiau lankėsi Interneto svetainėje. Slapukas leidžia mums rinkti informaciją apie mūsų turimų Pirkėjų ir lankytojų skaičių ir pranešti, kaip dažnai jie apsilanko Interneto svetainėje. Kartu su statistiniais duomenimis (pvz., apsilankymų skaičiumi) tokie slapukai suteikia mums informaciją apie Pirkėją ir lankytoją (pavyzdžiui, Pirkėjo ir lankytojo vardą, elektroninio pašto adresą) tuo atveju, kai Pirkėjas ir lankytojas prisijungia prie savo paskyros.
1.2.2 Trečiosios šalies ir reklaminiai slapukai
Reklaminiai slapukai suteikia mums galimybę sužinoti, ar ir kokiu metu Pirkėjas ir lankytojas pamatė Interneto svetainėje patalpintą reklamą. Tokie slapukai taip pat naudojami tikslinei reklamai ir juos gali įdiegti ne tik bendrovė Vilniaus kailiai, bet taip pat ir mūsų paslaugų teikėjai. Tikslinė reklama suteikia mums galimybę rodyti reklaminius skelbimus, kurie yra aktualesni Pirkėjui ir lankytojui. Pavyzdžiui, Vilniaus kailiai rodys reklamas, susijusias su aprangos prekėmis, jei jūs neseniai apsilankėte mūsų Interneto svetainės rūbų skyriuje. Reklaminiai slapukai Interneto svetainėje kaupia informaciją apie tai, kas jus domina, bet nekaupia informacijos apie Pirkėjo ir lankytojo asmens tapatybę.
Vilniaus kailiai pat gali įdiegti reklaminius slapukus trečiosios šalies Interneto svetainėse, kuriose mes talpiname savo reklamą. Tai suteikia bendrovei Vilniaus kailiai galimybę pamatyti, kokiose kitose Interneto svetainėse Pirkėjas ir lankytojas lankėsi prieš apsilankydamas Interneto svetainėje. Tokiai atvejais mūsų reklaminiai skelbimai gali remtis šia informacija.
Trečiosios šalies reklaminius slapukus naudoja trečiosios šalys, pavyzdžiui, reklaminiai tinklai ir apsikeitimo informacija platformos, kad mes galėtume pateikti jums reklaminius skelbimus. Šie trečiosios šalies reklaminių tinklų ir apsikeitimo informacija paslaugų teikėjai gali rinkti Pirkėjo ir lankytojo informaciją ir taip pat gali rinkti informaciją apie Pirkėjo ir lankytojo įrenginio identifikatorių, IP adresą arba kitus duomenis. Informacija, kurią renka šios trečiosios šalys, gali būti naudojama, siekiant mums padėti pateikti jums aktualesnę reklamą, kurią mes talpiname savo Interneto svetainėje. Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad trečiosios šalies reklaminiams slapukams taikoma trečiosios šalies privatumo politika.
Kiti trečiosios šalies slapukai gali būti naudojami stebėti trečiosios šalies taikomąsias programas (pvz., socialinės žiniasklaidos mygtuką) Interneto svetainėje arba jas pritaikyti atsižvelgiant į Pirkėjo ir lankytojo prioritetus. Bendrovė Vilniaus kailiai neturi prieigos prie tokių slapukų ir negali jų kontroliuoti. Tokiems slapukams taip pat taikoma trečiosios šalies privatumo politika.

2. NARŠYKLĖS NUSTATYMAI
Jei jūs pageidaujate išjungti slapukus, turite pakeisti Interneto svetainės naršyklės nustatymus, kad atsisakytumėte slapukų. Būdas, kaip jūs galite tai padaryti, priklauso nuo naršyklės, kurią naudojate. Žemiau pateikiama išsami informacija, kaip galite išjungti slapukus populiariausiose naršyklėse.
Naršyklė Microsoft Internet Explorer:
-Meniu nuostoje pasirinkite „tools“ (priemonės), po to „Internet Options“ (interneto parinktys)
-Spustelėkite ant „privacy“ (privatumo) piktogramos
-Pasirinkite atitinkamą nustatymą
Naršyklė Google Chrome:
-Pasirinkite „Settings“ (nustatymai) > „Advanced“ (papildomi)
-„Privacy and security“ (privatumas ir saugumas) meniu spustelėkite ant „Content settings“ (turinio nustatymai)
-Spustelėkite ant „Cookies“ (slapukai)
Naršyklė Safari:
-Pasirinkite „Preferences“ (prioritetai) > „Privacy“ (privatumas)
-Spustelėkite ant „Remove all Website Data“ (pašalinti visą interneto svetainės informaciją)
Naršyklė Mozilla Firefox:
-Meniu juostoje pasirinkite „tools“ (priemonės), po to „Internet Options“ (interneto parinktys)
-Spustelėkite ant „privacy“ (privatumo) piktogramos
-Susiraskite meniu „cookie“ (slapukai) ir pasirinkite atitinkamas parinktis
Naršyklei Opera 6.0 ir naujesnėms versijoms:
-Meniu juostoje pasirinkite „Files” (failai) > „Preferences“ (prioritetai)
-Privatumas

3. KITI IDENTIFIKATORIAI INTERNETO SVETAINĖJE
Bendrovė Vilniaus kailiai gali rinkti Pirkėjo ir lankytojo IP adresus arba kitus unikalius kompiuterio ar įrenginio identifikatorius, kai Pirkėjas ir lankytojas prisijungia prie Interneto svetainės. Vilniaus kailiai gali gauti prieigą ir naudoti įrenginio identifikatorius, kurie jau buvo susieti su Pirkėjo ir lankytojo įrenginiu, gali keisti tokius identifikatorius, kad sukurtų naują identifikatorių arba susieti naują identifikatorių su Pirkėjui ir lankytojui ar Pirkėjo ir lankytojo įrenginiu. Kai įrenginio identifikatoriai yra susieti su Pirkėjo ir lankytojo asmenine informacija, Vilniaus kailiai traktuoja įrenginio identifikatorius kaip Pirkėjo ir lankytojo asmeninę informaciją.
Vilniaus kailiai Interneto svetainėje taip pat gali naudoti šias technologijas:
Tinklo duomenų rinkėjai – maži grafiniai paveikslėliai (dar vadinami „pikselio žyme“ arba „tuščiu GIF atvaizdu“), kurie gali būti įtraukti į mūsų Interneto svetainę ir priemonės, kurios paprastai veikia kartu su slapukais, kad būtų galima identifikuoti Pirkėją ir lankytoją ir Pirkėjo ir lankytojo elgseną. Tinklo duomenų rinkėjai arba panašios technologijos gali būti naudojamos daugeliui tikslų, įskaitant Interneto svetainės lankytojų skaičiavimą, stebėjimą kaip Pirkėjas ir lankytojas naršo Interneto svetainėje, apskaičiavimą kiek išsiųstų elektroninio pašto pranešimų iš tikrųjų buvo atidaryti arba apskaičiavimą kiek nuorodų Pirkėjas ir lankytojas aktyvino.
Įterpti rašmenų rinkiniai – programinis kodas, kuris yra skirtas rinkti informaciją apie Pirkėjo ir lankytojo veiksmus, atliktus su Interneto svetaine (pavyzdžiui, apie nuorodas, ant kurių Pirkėjas ir lankytojas spusteli mygtuką). Kodas yra laikinai įkeliamas į Pirkėjo ir lankytojo įrenginį iš mūsų serverio arba trečiosios šalies paslaugų teikėjo, ir pašalinamas arba užblokuojamas po to, kai Pirkėjas ir lankytojas atsijungia nuo Interneto svetainės.
Kiti identifikatoriai gali būti įdiegti Interneto svetainėje ir naudojami bendrovės Vilniaus kailiai arba trečiųjų šalių. Vilniaus kailiai neturi prieigos prie ir negali kontroliuoti tokių identifikatorių arba kitų funkcijų, kurias gali naudoti trečiosios šalies interneto svetainės, ir ši Slapukų politika netaikoma tokių trečiosios šalies interneto svetainių informacijos naudojimo praktikoms.

4. BENDROS NUOSTATOS
Bendrovė Vilniaus kailiai gali kartkartėmis daryti Slapukų politikos pakeitimus. Atlikus pakeitimus, Vilniaus kailiai turi apie tai informuoti Pirkėją ir lankytoją, įkeldama pataisytą versiją į Interneto svetainę, ir turi nurodyti datą, kada buvo padaryti paskutiniai naujinimai.
Pirkėjas ir lankytojas supranta ir sutinka, kad tolesnis prisijungimas ir naudojimasis Interneto svetaine po to, kai buvo patalpinti bet kokie Privatumo politikos pakeitimai, reiškia pritarimą ir sutikimą su tokiu pakeitimu.
Slapukų politika galioja nuo jos paskelbimo Interneto svetainėje datos.